CENTRUM REKLAMNÉHO TEXTILU WORKTEX

Služby

Vyšívanie

vysivanie

vysivanie1

Strojová výšivka, resp. nášivka ponúka vysoko kvalitný spôsob prezentácie Vami navrhnutého loga, alebo motívu na textilnom podklade. Maximálny rozmer výšivky je 28x20cm, resp. nášivky 36x45 cm, pri ktorých môže byť použitých až 16 stálofarebných vyšívacích nití. Výsledná cena výšivky závisí od počtu stehov (vyšitá plocha) a náročnosti založenia vyšívaného materiálu do stroja.
 

Strojové vyšívanie sa realizuje na najmodernejších japonských vyšívacích automatoch značky TAJIMA. Všetky druhy výšiviek, nášiviek dokážeme umiestniť na rôzne typy a druhy textílií, ako sú napr. tričká, polokošele, mikiny, bundy, čiapky, šiltovky, froté, montérky, atď.

Naplniť kapacitné a kvalitatívne požiadavky je pre nás samozrejmosťou. Aj najnáročnejší klienti od nás odchádzajú spokojní. Vďaka kvalite a včasnosti plnenia termínov sme sa dokázali presadiť v Rakúsku, Českej republike, Maďarsku.

 

Vlastné dizajnové štúdio venuje osobitnú pozornosť príprave výšivky a tvorbe dizajnov. Táto neoddeliteľná súčasť produkcie patrí k najdôležitejším procesom pred samotnou výrobou. Finálny produkt tak dosiahne najvyššiu požadovanú kvalitu.

 

Ďalším produktom našej výroby sú nášivky. Sú vhodným doplnkom pracovných odevov, športových dresov a uniforiem. Dajú sa objednať aj samostatne bez možnosti priameho našívania na odevy.

 

vysivka 3d Najvyššou triedou výšivky je 3D výšivka. Jej výroba je dôkazom, že kvalita a spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste.Potlač

potlac1

potlac2Ak ste doteraz nenašli tú správnu voľbu prezentácie Vašej spoločnosti, tak Vám ponúkame rôzne druhy potlače najrôznejších materiálov a výrobkov. Od vysokokvalitnej sieťotlače, sublimácie až po špeciálne efekty 3D(flok, elastic a fluorescent), dajte voľnosť Vašim predstavám a my ich naplníme. Používame vysokokvalitné farby ako sú napr. plastizol, riedidlové, sublimačné, vodové, termofarby a UV stabilné farby. To nám dokáže zabezpečiť potlačiť aj komplikované tlače a aj jednoduché logá(nažehlovačka).

Tlačoviny

Zabezpečíme pre Vás tlač reklamných letákov, brožúr, katalógov na ofset – rotačných tlačiarňach. Pracujeme s rôznymi druhmi papiera čo do kvality, šírky a hrúbky. Od 36 – 120g/m2 a na typoch SC, LWC, MWC, MFC. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.